Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Prezent na zakończenie 3 klasy dla dzieci

Prezent dla nauczycieli na koniec czwartej klasy nie jest koniecznością, ale wielu dorosłych uczniów chce w ten sposób podziękować swoim nauczycielom. Za cierpliwość, przekazywanie wiedzy, przymykanie oka na jakieś wybryki. Tym bardziej, że wielu nauczycieli naprawdę robi wiele, by przygotować licealistów do jednego z najważniejszych egzaminów w ich życiu, który może zadecydować o ich przyszłości. Wielu uczniów zastanawia się wtedy, czy warto wybrać prezent z poczuciem humoru, czy raczej taki, który jest gustowny, praktyczny i taki, który przez lata będzie przypominał nauczycielowi o kręgu odbiorców. Praktyczność, piękno i trwałość zapewnia stylowa biżuteria, a nieco mocniejszą wersję noszą nie tylko kobiety, ale także wielu mężczyzn. Jeśli jednak osoba, o której mowa, pokazała, że ​​​​dystansowała się przez lata razem, zabawny prezent nie będzie czymś, co źle się skończy. Jak pokazują powyższe przykłady, praktyczne prezenty mogą również wywołać uśmiech.

Szkoła podstawowa to czas wielkiej beztroski, dlatego dzieci zazwyczaj rzadko zastanawiają się, co kupić nauczycielowi na koniec roku, kiedy opuszczają mury. Najczęściej inicjatywę za nich przejmują rodzice, nie wiedząc dokładnie, co może się spodobać danemu nauczycielowi. Ponadto: Im więcej rodziców jest zaangażowanych w przygotowanie niespodzianki, tym większy problem decyzyjny. Jedni chcą zabawnego prezentu, inni biżuterii, a na pewno znajdą się tacy, którzy zakładają, że nauczyciel dostaje nagrodę za swoją pracę i że wszystkie prezenty, nawet te najmniejsze, nie należą do niego. W takiej sytuacji warto przypomnieć, że wielu wychowawców nie ogranicza się tylko do przekazywania wiedzy, a bardzo często bierze czynny udział w kształceniu swoich podopiecznych. Często nauczyciel jako pierwszy dostrzega niepokojące sygnały, które mogą wskazywać na poważne problemy, z jakimi boryka się uczeń. Kiedy jednak decyzja sprowadza się do dawania prezentów, nasze pomysły na prezenty dla nauczycieli są tak różnorodne, że powinny spodobać się każdemu. Pozostaje tylko oszacować, jaki budżet chcesz na to zaplanować.

Książka nauczyciela lub ciekawostki

 • Stres nauczyciela – Książka, możesz kupić jedną książkę lub cały pakiet w jednym pakiecie.
 • Balsam na duszę nauczyciela – po intensywnym roku szkolnym taki balsam to konieczność.
 • Kalendarz nauczyciela – od wakacji do wakacji, na rok kursu.
 • Organizer w formie drewnianego pudełka – zabawne wspomnienie przeszłości.
 • Mała księga pokoju.

  Odstresowanie – bo nasze dzieci potrafią uprzykrzyć człowiekowi życie.
 • Kubek podróżny – miło jest mieć pod ręką ciepły napój, zwłaszcza gdy trzeba dbać o gardło.
 • Serwis do kawy z kubkiem – ładny i neutralny, takie prezenty też są potrzebne.
 • Dobre pudełko czekoladek – górna półka, której nie kupuje się na każdą okazję.
 • Kubek z dedykacją – aby zajął honorowe miejsce w klasie i przypominał uczniom o tej ważnej prawdzie.
 • Relaksująca muzyka. Wielcy kompozytorzy filmowi – możesz to też pokazać studentom na zajęciach.
 • Magia metafory. 77 historii dla trenerów i nauczycieli – każdy lubi ciekawostki dotyczące swojej pracy.
 • Wywiady z rodzicami. Poradnik dla nauczycieli – aby spotkania przebiegały płynnie, a rozmowy o zachowaniu uczniów wyglądały profesjonalnie.

Przypomnienie o przedszkolu

Zobacz szablon

Kiedy szkoła się kończy i czas się pożegnać, uczniowie często odczuwają wyrzuty sumienia zamiast cieszyć się wakacjami. Czy kontakt ze współpracownikami pozostanie tak intymny? Czy jeszcze zobaczę moich ulubionych nauczycieli?

Prezent dla każdego lub dla wybranych

Dla każdego. Prezenty dla uczniów na zakończenie roku szkolnego nie powinny być nagrodą za naukę, ale przypomnieniem o wysiłku włożonym w naukę, rozwijanie umiejętności i wiedzy. Nie powinny być kolejną formą oceny, ale wyrazem uznania dla wykonanej przez wszystkich pracy.

Prezent powinien sprawiać radość. Aby dzieci cieszyły się prezentami, powinno to być coś, co je bawi lub interesuje, lub z czego lubią korzystać. A najlepiej teraz. Encyklopedia, lektura na przyszły rok, encyklopedia – nawet te ładnie wydane nie są w stanie konkurować z wakacyjnym nastrojem, który czai się tuż za rogiem. Książka nie jest złym pomysłem, ale nie powinna być kolejnym elementem szkoły, ale czymś, co dzieci będą z przyjemnością czytać podczas wakacji.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad