Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Przepraszam kochanie za moje złe zachowanie

Wydawało mi się, że jest to informacja dostępna dla każdego, że robienie złych rzeczy (nie mówiąc już o robieniu ich publicznie) naszemu dziecku jest podłe. Tymczasem YouTube jest pełen filmów z tym wszystkim:

  • dawanie beznadziejnych prezentów i wyśmiewanie płaczących dzieci
  • straszenie dzieci potworami takimi jak wilkołaki lub gonienie ich piłą mechaniczną
  • dla dzieci wrzucających żabę/węża/żabę do wanny (każdy film to inne zwierzątko, jest ich całkiem sporo) którego dzieci strasznie się boją
  • nagranie śpiewającego dziecka pod prysznicem (nagranie jest od pasa w górę, ale dziecko jest nagie i ma około 8-10 lat)
  • ustaw konsolę, która wygląda jak konsola dziecka i pokaż ją dzieciom zniszcz
  • publiczne niszczenie prawdziwych przedmiotów należących do dziecka, pokazanie „czego je nauczyliśmy”

Przepraszanie nie jest oznaką słabości

(tixag _7) Co chcesz robić? Ale dlaczego niektórym ludziom tak trudno jest przyznać się do błędu i powiedzieć magiczne słowo przepraszam? Czy po prostu nie wiedzą, jak przeprosić? nie Unikasz szukania wymówek, ponieważ często są one postrzegane jako słabość. Niektórzy uważają, że tylko przegrani przyznają się do swoich błędów, podczas gdy inteligentni ludzie starają się pokazać, że ich działania były uzasadnione. Często dziecko w rodzinie zauważa, że ​​rodzice coś ukrywają, kłócą się, nie rozmawiają, ale bez przeprosin, bo żadne z nich nie chce przyznać się do słabości. A dziecko dorasta w poczuciu, że wstydem jest przyznać się do błędu.

Ale dobrą wiadomością jest to, że jako dorośli możemy zrozumieć, że są to negatywne wzorce i nie pozwolić im nas kontrolować. W końcu nikt z nas nie jest doskonały. Dojrzałość oznacza wzięcie odpowiedzialności za swoje błędy. Z drugiej strony niedojrzali nieustannie usprawiedliwiają swoje złe zachowanie.

mieć rację

Z jakiegoś powodu mężczyźni mają z tym najwięcej problemów. Kochani – nie wiem co jest dla Was w życiu najważniejsze, Wasze ego i urażona duma czy spokój ducha. Ale dla mnie zdecydowanie to drugie. Dlatego kilka lat temu przestałem walczyć z Martą.

Jak przez mgłę pamiętam poprzednie „dziewczyny” i zasada była taka, że ​​zawsze moja musiała być na wierzchu. Ale trzeba być idiotą, żeby tak traktować ukochaną matkę własnych dzieci. Dlatego szybko zgadzam się z żoną, bez zbędnej zwłoki, co nie jest szczególnie trudne. Mam szczęście, że poślubiłem mądrą i dobrą kobietę.

Kluczem do tego zdania są trzy sylaby: „ku”, „pie” i „nie”. Kobiety lubią dawać przez długi czas, a miły prezent to dobry sposób. Można go użyć do uspokojenia kobiety i postawienia kropki nad „i” w słowie „przepraszam”. Oto przydatna uwaga dla panów. Jeśli pamiętasz, że Lamborghini Aventador rozpędza się do 100 km/h w 2,9 sekundy, czyli tylko o 10 sekund szybciej niż Twój Shepherd 1.9 TDI, a zasięg Dreamlinera to 14 800 km, to pamiętaj o pewnych parametrach, wy kobiety żyjecie poniżej jednego dach . Rozmiar powyżej i rozmiar poniżej, chociaż jest to para liczb 36 i 48, w rzeczywistości nie jest to liczba pi do setnych miejsc po przecinku. Dodaj rozmiar buta, średnicę palca i gotowe.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad