Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Quiz czy jestem ładna według chłopaków

We wszystkich grupach przedszkolnych rozpoczęły się świąteczne przygotowania. Nasze dzieci poznały świąteczne tradycje, zakasały rękawy i zabrały się do pracy. Motyle i pszczoły rozpoczęły tydzień od pieczenia pysznych pierników. Dzieci wałkowały ciasto i wycinały pierniki w różnych kształtach. Raz, dwa i robota skończona. Następnego dnia w sali motyli nasze przedszkolaki dekorowały upieczone ciasteczka lukrem, kokosem, cukierkami i migdałami. Ta słodka praca sprawiła dzieciom wiele radości. Po skończonej pracy i posprzątaniu pokoju wybraliśmy się na spacer ulicami Lipnicy i podziwianie zimowego krajobrazu.

Zapraszamy do galerii zdjęć, która jest na bieżąco aktualizowana.

Jak można być romantycznym na odległość?

Początek znajomości lub nowego związku to moment, w którym nie mieszkacie razem i spędzacie ze sobą mniej czasu niż na późniejszych etapach związku. Często również ze względu na dzielącą nas odległość potrzebujemy być romantyczni na inne sposoby niż bycie obok siebie. W takich sytuacjach wykonujemy dużo rozmów przez Messengera, FaceTime czy SMS-y. Czy można być romantycznym przez telefon? Oczywiście! Czasami nie trzeba pisać wierszy, żeby być miłym.

Szybkie pytanie „Jak ci mija dzień?” lub „jak się czujesz?” może świadczyć o Twojej czułości i trosce.

Bardzo ważne jest, aby rozpoznać i zdać sobie sprawę, gdzie jesteś w związku. Ludzie, którzy poznali kogoś nowego, często mają inną interpretację tego, gdzie znajduje się ich „związek”. To jest powodem późniejszych nieporozumień, ponieważ wiadomość, którą wysyłamy z określoną intencją, może zostać zinterpretowana przez odbiorcę na zupełnie inne sposoby. Jeśli jednak już trochę się znacie i jesteście pewni, że to właściwy moment, możecie pokusić się o nieco odważniejszy tekst, który podniesie na duchu przy kolejnym spotkaniu.

Zabawa – „od serca do serca”

Przygotowujemy serca o różnych kształtach, rozmiarach, kolorach i fakturach, tak aby zawsze można było dopasować konkretną cechę, np. według koloru. Zabawa trwa przy muzyce, gdy się zatrzyma szukamy partnera.

Skąd się wziął pseudonim Sanah?

To jest skrócona wersja jej imienia „Susannah”. Wcześniej tworzyła również pod pseudonimem „Ayreen”, co odpowiadało jej drugiemu imieniu, czyli Irena.

Nie ma oficjalnych informacji o wzroście Sanah. Popularna artystka nie jest wysoką osobą iw wielu źródłach pojawiają się informacje, że prawdopodobnie ma około 160 cm wzrostu.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad