Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Quiz kevin sam w nowym jorku

Wideo szybko stało się hitem internetu. Musisz to zobaczyć.

Mimo ostatnich kilku lat „Kevin sam w domu” i „Kevin sam w Nowym Jorku” są najczęściej oglądanymi filmami bożonarodzeniowymi. W Polsce to już tradycja, że ​​całymi rodzinami zasiadają w Boże Narodzenie przed telewizorem i śledzą losy krnąbrnego Kevina McCallistera.

Gdzie mogę obejrzeć film Kevin sam w domu i Kevin sam w Nowym Jorku za darmo?

Jeśli nie masz telewizora lub dostępu do telewizora, albo po prostu chcesz obejrzeć film kiedy tylko chcesz, bez reklam, możesz to zrobić na nowej platformie Loomi z systemem operacyjnym Opera.

Aby obejrzeć wybrany przez siebie film z niezwykle pomysłowym Kevinem w domu lub w Nowym Jorku, musisz zarejestrować się na specjalnej stronie internetowej (możesz też zalogować się przy użyciu tych samych danych logowania, co Opera, jeśli ktoś już ma takie konto) i odbierz jeden z filmów zupełnie za darmo.

Koniec 20th Century Fox?

Oficjalnie ogłoszono również, że następny Deadpool będzie pod nadzorem Kevina Feige, prezesa Marvel Studios, a nie pod nadzorem 20th Century Fox. Studio, gdzie akcjonariusze Disneya byli bardzo rozczarowani, gdy akcje firmy osiągnęły najwyższy poziom 4% po ogłoszeniu, że firma poniosła żenującą stratę operacyjną w wysokości 170 milionów dolarów. Nie bez znaczenia była kinowa katastrofa X-Men: Dark Phoenix.

Wygląda na to, że Bob Iger zdecydował, że promowanie programów, które zapowiadają się na nieopłacalne, niepotrzebnie nadwyręży finanse firmy. Co z jednej strony trudno zarzucić, az drugiej prawdopodobnie jesteśmy świadkami demontażu własności intelektualnej Foxa i początku końca 20th Century Fox, jaki znamy.

Świąteczna atmosfera trwa, a my mamy dla Ciebie quiz na temat kontynuacji legendarnego Kevina samego w domu! przygotowany! Sprawdź, ile pamiętasz z filmu Kevin sam w Nowym Jorku i spróbuj swoich sił w Lidze Operatorów!

Zanim rozpoczniesz quiz, zaloguj się, aby zapisać swój wynik i wziąć udział w Lidze Koneserów Kina. Rozwiązuj quizy, zdobywaj kolejne poziomy i otrzymuj comiesięczne nagrody!

Battery Park, widok na Statuę Wolności

Najstarsza część Nowego Jorku, położona na południowym krańcu Manhattanu. Tu był port, do którego przybywały statki z Europy i tu narodziła się ta wielka metropolia. Dziś pełni zupełnie inne funkcje, głównie rekreacyjne i turystyczne. Stamtąd promy kursują na Ellis Island i Liberty Island, gdzie znajduje się Statua Wolności. Piękne nabrzeże i park to fantastyczne miejsce na spacery zarówno dla nowojorczyków, jak i turystów. Ale o tym napiszę innym razem.

Na pewno jeszcze raz napiszę o World Trade Center, dziś tylko o platformie widokowej na południowej wieży WTC. Zamknięty taras widokowy znajdował się na 107 piętrze na wysokości 400 m, stamtąd ruchomymi schodami wiodły na 110 piętro, gdzie na wysokości 420 m znajdował się taras zewnętrzny. I tam Kevin poszedł sam.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad