Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Rolnik szuka żony które pary są razem

Kasia wysłała list do Piotra, ale długo nie miała odwagi wystąpić w telewizji. Pojawiła się w gospodarstwie dopiero po odprawieniu przez niego zaproszonych kandydatów, u których jednak nie znalazł tego, czego szukał. Ciąża Kasi i jej wspaniałe samopoczucie skłoniły kochającą się parę do ślubu 2 sierpnia 2019 roku.

Tomek z Sadowa i ostatnie spotkanie z kandydatami

Rolnik miał bardzo skomplikowaną sytuację, bo najpierw podziękował Kasi za bycie z Zuzią, z którą zerwał po spotkaniu z rodziną. Mężczyzna ponownie spotkał Kasię, której Zuzia nie znała. Podczas spotkania czterech uczestników obejrzało fragmenty programu. Tomek przyznał, że spontanicznie zdecydował się zostać z Zusią, chciał mieć tę decyzję za sobą. Patrzyli na wspólną randkę, po której Tomek postanowił zerwać – bo ta cicha dziewczyna była przedstawiana przez rodzinę jako szalona imprezowiczka. Zuzia przyznała, że ​​w serialu była zdystansowana i bała się bliskiego związku, bo nie chciała skrzywdzić Tomka. Powiedziała, że ​​to dla niej zamknięty rozdział. W końcu Tomek i Kasia przyznali, że są parą, że są ze sobą szczęśliwi i słychać było nawet słowa „kocham cię”.

Kasia i Justyna podeszły do ​​farmera, Klaudia weszła do sieci, bo córka nie chciała jej puścić. Kobiety w programie opowiedziały o swoich uczuciach.

Kasia przyznała, że ​​widywałaby się z nimi na farmie, ale nie z Tomkiem, chociaż to fajny kolega. Oglądanie fragmentów programu bardzo ją wzruszyło, musiała chwilę iść, popłynęły łzy. Tomasz przyznał, że Justyna była jego ulubienicą od drugiego dnia, ale chciał dać szansę wszystkim dziewczynom. Klaudia pogratulowała Tomaszowi trafnego wyboru. Justyna również była poruszona po obejrzeniu fragmentów wspomnień. Para przyznała, że ​​się kocha, ale nie mieszkają jeszcze razem. Wspólne wakacje są już zaplanowane.

Ślub Piotra i Kasi z Bauer sucht Frau 4

W tym roku Bauer sucht Frau wywołało jeszcze większe emocje niż poprzednio. Wszystko z powodu skandali i skandali związanych z czwartym sezonem przebojowego reality show. To już koniec i fani będą musieli poczekać na kolejną część produkcji, ale życie toczy się dalej dla obsady serialu.

Piotr i Kasia wywołali niemałą burzę w mediach. Byli oskarżani o to, że znali się wcześniej, a cały ich związek w serialu to tylko konfiguracja. Para nie była tym zachwycona, ale nie pomogło to zaprzeczyć opiniom widzów — zwłaszcza gdy ogłoszono, że będą mieli dziecko.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad