Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Sexed education sezon 2 odcinek 1

Nieprzystosowany społecznie licealista Otis może nie mieć dużego doświadczenia z miłością, ale dostaje dobre wskazówki w tej kwestii na swoich osobistych zajęciach z seksu – mieszkając z matką Jean, która jest seksuolożką. Otoczony podręcznikami, filmami i nudnymi, szczerymi rozmowami na temat seksu, Otis stał się niechętnym ekspertem w tej dziedzinie. Kiedy jego koledzy z klasy dowiadują się o jego życiu w domu, Otis postanawia wykorzystać swoją wewnętrzną wiedzę, aby poprawić swoją pozycję w szkole i łączy siły ze złą dziewczyną Maeve, aby założyć podziemną klinikę terapii seksualnej, aby rozwiązać problemy swoich kolegów z klasy. Ale dzięki analizie nastoletniej seksualności Otis zdaje sobie sprawę, że może potrzebować własnej terapii.

Źródło – Nkiri

Więc co jest nie tak z sezonem 2?

Po obejrzeniu 2. sezonu miałam wrażenie, że Laurie Nunn, która napisała serial, wciąż ma listę tematów, które chce poruszyć. Tematy te są ledwie osadzone w historii i nie są tak naprawdę eksplorowane. Musical i quiz przypominają serię High School Musical i oferują niewielkie wsparcie dla dobrej fabuły. Jest przewidywalna, banalna i pełna stereotypów. Coś, co nie pasuje do serii.

Szczególnie nie podobał mi się odcinek 6 sezonu 2. Głównym tematem tego odcinka jest „douching” lub prysznice analne. Anwar i Nick postanawiają uprawiać seks po raz pierwszy, a Nick martwi się, ponieważ nie wie, jak wziąć prysznic, przygotowując się do seksu analnego. Otis jest również oszołomiony tym pytaniem i dzwoni do swojego przyjaciela geja i przyjaciela Rahima po pomoc. W pewnym momencie Rahim mówi: „Jeśli nie jesteś gotowa, by porozmawiać ze swoim chłopakiem o prysznicu, nie jesteś gotowa, by wsadzić go w dupę”.

i nowa Maeve

Tymczasem Meave zmaga się z dorywczą pracą, a jej dawno zaginiony narkoman z młodą córką upadają na głowę.

Jakby tego było mało, do przyczepy przybywa niepełnosprawny Isaac i jego starszy brat. Isaac, który jest strasznym idiotą, który bezwstydnie wykorzystuje swoją sytuację, aby zmusić innych do zrobienia czegoś. A potem jest Eric, tym razem uwikłany w trójkąt miłosny z Rahimem i Adamem, wracający ze szkoły wojskowej.

Przybycie Jean do szkoły ma ogromny wpływ na główne wątki serialu. Otis nie jest już „wyrocznią seksualną” licealistów, którzy coraz chętniej słuchają rad swojej matki. Nie brakuje jednak zabawnych wątków, a sama Jean często zajmuje centralne miejsce. Z tego powodu serial skupia się bardziej na uczuciach Otisa, który nie dogaduje się jako chłopak Oli i nie dogaduje się z Maeve. To znacznie rozwija i pogłębia postacie Otisa i Jeana. Nie są przesadzone i nie popadają w karykatury. Mógłbym nawet powiedzieć, że poczynania obu są momentami poważniejsze niż wcześniej, nie tracąc przy tym nic ze swojego uroku.

Edukacja seksualna Sezon 2 Odcinek 2 Podsumowanie:

Odcinek zaczyna się z hukiem… dosłownie. Pan. Hendricks i panna Sands sypiają ze sobą, ale Hendricks ma problem z mówieniem nieprzyzwoitych rzeczy. W międzyczasie Otis bada palcowanie, ponieważ chce zrobić kolejny krok z Olą. Jean przybywa na szkolne spotkanie, aby porozmawiać z uczniami o edukacji seksualnej, ale sprawy przybierają niezręczny obrót.

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad