Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Śmieszny tekst zaproszenia na rocznicę ślubu

Ślubne cytaty miłosne są integralną częścią zaproszeń dla wielu osób. Odpowiednio dobrana weselna sentencja może poruszyć, zadumać, a nawet trochę rozbawić. Przede wszystkim cytaty miłosne na zaproszeniach ślubnych mają pokazać piękno Waszej miłości. Mogą być również świetnym wprowadzeniem w weselny nastrój dla Twoich gości. I chociaż każdy z nas słyszał wiele pięknych fraz o miłości w życiu, większość z nas pozostaje pusta, jeśli chodzi o wybór jednego i przelanie go na papier. Nic straconego – przedstawiamy 54 cytaty, wiersze i powiedzenia na zaproszenia ślubne z różnych źródeł, wśród których z pewnością znajdziesz odpowiedni dla siebie.

Przeczytaj także: Zawiadomienie o ślubie – co wpisać w zawiadomieniu o ślubie?

Na czym się skupić przy wyborze zaproszeń ślubnych?

  • Jakość – jeśli chcesz, aby Twoja uroczystość weselna od samego początku miała wyjątkowy charakter, warto zwrócić uwagę na jakość zaproszeń: gramaturę papieru, wykonanie, dbałość o szczegóły. Dzięki temu Twoi goście od pierwszego kontaktu z zaproszeniem będą wiedzieć, że jest to uroczystość, której nie mogą przegapić.
  • Informacja – Głównym celem zaproszeń jest poinformowanie przyszłych gości o weselu. Pamiętaj, aby informacje na zaproszeniu były jasne, jasne i wyczerpujące. W przeciwnym razie czekają na Ciebie dziesiątki telefonów od zdezorientowanych gości.
  • Cena – choć zaproszenia są bardzo ważnym elementem przygotowań do ślubu, trzeba pamiętać, że czasem mniej znaczy więcej. Jeśli masz ograniczony budżet, lepiej wybrać wysokiej jakości, ale nieco mniej zdobione zaproszenia lub zrobić je samodzielnie. W ten sposób można obniżyć koszty i zaoszczędzić pieniądze, które można przeznaczyć na kolejną atrakcję weselną.

To może Cię zainteresować: cyfrowe ogłoszenie o ślubie.

Wesele w odrestaurowanej stodole

Odnowiona stodoła na wesele może zastąpić skansen przy organizacji festynu o tematyce ludowej, ale jest bardziej zarezerwowana dla festynów wiejskich. Oba style łączy wspólne odniesienie do życia wiejskiego, ale jak już wspomniano, folk oznacza folk i utożsamiany jest z bogatą kulturą staropolskich tradycji i obrzędów. Z kolei styl rustykalny skupia się na doświadczaniu spokojnej, sielskiej atmosfery kraju z dala od zgiełku wielkiego miasta i inspiracji naturą.

Wynajem takiej stodoły to pomysł na niezwykłe wesele, które choć pełne prostoty nie pozbawia klasy i elegancji. W wystroju dominują kolory ziemi, czyli głównie zieleń i brąz we wszystkich odcieniach.

Cała konstrukcja wykonana jest z drewna, podobnie jak stoły i krzesła oraz większość dekoracji. Dekorację na weselnym stole można uzupełnić samodzielnie, zbierając w lesie szyszki, żołędzie, kasztany, gałązki czy pniaki. Nie powinno zabraknąć bukietów, które składają się nie tylko z polnych kwiatów, ale również z kłosów, traw czy liści herbaty. Wybierając dodatki postaw na ekologiczny papier, jutowe sznurki i delikatne kwiatowe wzory. Możesz także puścić wodze fantazji i zaskoczyć swoich gości, umieszczając numery stołów w doniczkach lub podarując im sadzonki roślin lub mieszanki suszonych herbat w ramach podziękowania.

Wiersze na zaproszenia ślubne: Zamiast kwiatów – wino

Aforyzmy o miłości to tylko jeden z elementów dzisiejszych zaproszeń ślubnych. Coraz częściej panna młoda w obawie przed otrzymaniem dużej ilości kwiatów, z którymi nie może sobie poradzić, decyduje się poprosić gości o prezenty inne niż zwykły bukiet. Przydatne są wiersze z zaproszeniami ślubnymi, które zamiast kwiatów sugerują, co może pasować młodej parze. 👰 🤵 Pozwala to młodym ludziom dyskretnie informować swoich bliskich o swoich preferencjach, choć oczywiście nie ma nic złego w dzieleniu się takimi informacjami w prywatnej rozmowie. Jeśli wolisz kwiaty od alkoholu, wypróbuj poniższe rymowanki z zaproszeniami ślubnymi!

Prosimy wszystkich,

Zaproszenie na rocznicę ślubu

Jest nam niezmiernie miło powitać Sz.P. ……………………………….. na uroczystej Mszy Świętej w ….. rocznicę naszego ślubu, która odbędzie się dnia ….. o godz. …… w kościele w dniu ……… .. Po wręczeniu nagród zapraszamy na przyjęcie do restauracji ………………

***

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad