Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Spanie z dziewczyną w jednym łóżku

Koty to zwierzęta terytorialne. Zwierzęta żyjące na wolności mają swój teren, którego pilnują i odstraszają potencjalnych intruzów. Twój kot traktuje cały dom jako swoje terytorium. Zawsze chce mieć wszystko na widoku, ma też swoje miejsca, w których czuje się najbezpieczniej. Takim miejscem może być dla niego Twoje łóżko – ma z nim dobre i bezpieczne relacje, dlatego chętnie w nim przebywa.

Koty też lubią ciepło – w łóżku jest przyjemnie ciepło, mogą nawet przytulić się do ciebie pod kołdrą – wtedy nie tylko cię grzeje, ale i grzeje. Więc nic dziwnego, że próbuje spać z tobą w łóżku. Koty to zwierzęta, które cenią sobie własny komfort, ale nie lubią zimna.

Jeśli nie wiesz, co to jest, prawdopodobnie jest to seks.

Dziecko jest istotą seksualną.

Wspólne spanie jest intymne.

  • Czy dziecko nie jest seksualizowane przez bliskość rodziców?
  • Jak powinna wyglądać płeć rodziców w tej konstelacji?
  • Czy partnerzy nie wyprowadzają się po tym, jak byli „lokatorami” w łóżku przez, powiedzmy, osiem lat?
  • Czy nie jesteśmy wychowani jako kobieta lub „córeczka tatusia”, która jest życiową „suką”, niezdolną do dorosłego związku?

Kiedy dziecko powinno spać samo

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Jeśli Twoje dziecko śpi samo w swoim pokoju i jest do tego przyzwyczajone, może nie chcieć spać nigdzie indziej. Z drugiej strony, jeśli budzi się w nocy i szuka towarzystwa rodziców podczas snu, co w tym złego?

Problem pojawia się, gdy przestawimy nasze myślenie z niemowlaka na przedszkolaka, nie mówiąc już o 8-latku. Natychmiast przychodzi ci do głowy myśl: „Jak? taki wysoki i śpi z mamą?» Kiedy jest za wysoki na spanie z jednym rodzicem?

Dlaczego powinniśmy spać razem nago w łóżku?

Dlaczego spanie nago się opłaca – pisaliśmy tutaj.

Spanie w ubraniach Ewy jest najzdrowsze. Powodów jest wiele. Możesz chronić się przed infekcjami narządów płciowych, pozwolić skórze oddychać, a nawet pozytywnie wpłynąć na gospodarkę hormonalną i po prostu lepiej spać!

) Przeczytaj także: Jak się zachowujesz, gdy nadszedł czas, aby pożegnać się ze swoim zwierzakiem?

Odkryliśmy, że 55% uczestników pozwoliła przynajmniej jednemu ze swoich psów spać razem w łóżku, a 31% dzieliło łóżko z co najmniej jednym kotem Według badania 57% dzieli łóżko z badanym partnerem Co ciekawe, okazuje się, że w takiej sytuacji dzielenie łóżka z kotem i P artner był snem destrukcyjnym, podobnie jak spanie z psem, wręcz przeciwnie, który tuli się do ciebie pod kołdrą. Psy mają wrodzoną zdolność pocieszania nas i pomagania nam spać spokojnie. Koty – niestety nie (przepraszam, tak mówią badania).

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad