Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Średnia długość członka w polsce 2018

Mężczyźni z większym kutasem są bardziej pewni siebie i łatwiej znaleźć partnerkę.

Erekcja, czyli powiększenie rozmiaru i stwardnienie członka, jest spowodowana ukrwieniem tkanki erekcyjnej w prąciu. Palenie papierosów powoduje zwężenie tętnic, co ostatecznie może prowadzić do gorszego przepływu krwi i skrócenia penisa we wzwodzie nawet o 1 centymetr6.

Jaka jest średnia długość penisa?

Od lata prowadzone są badania nad średnią długością penisa. Różnią się od siebie tym, że trudno stworzyć spójną wersję. Długość penisa zależy od genetyki, która czasami jest określana przez pochodzenie. Naukowcy odkryli, że wielkość ta różni się w zależności od kraju. Do niedawna uważano, że średnia długość w pozycji pionowej wynosi około 16 centymetrów. Jednak teraz to się zmieniło. W 2015 roku brytyjscy naukowcy na podstawie badań empirycznych doszli do wniosku, że średni rozmiar penisa we wzwodzie wynosi około 12 centymetrów, a mężczyźni z Niemiec są uważani za największego penisa. Jak jest w Polsce? Otóż ​​według badań nasi polscy mężczyźni mogą pochwalić się średnim wzrostem około 14 centymetrów.

Prawidłowy rozmiar penisa można bardzo łatwo zakłócić, ponieważ jego długość może zależeć od różnych czynników. Podczas pomiaru penisa należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Najpierw sprawdź temperaturę w pomieszczeniu, poznaj poziom pobudzenia i pozycję, w której się znajdujesz.

Najlepiej jednak mierzyć penisa w ciepłym pomieszczeniu iw pozycji w pełni wyprostowanej. Długość mierzona jest od podstawy penisa do czubka (głowy).

Ćwiczenia na powiększenie penisa

Najbezpieczniejszą i najbardziej polecaną przez ekspertów metodą na powiększenie penisa są ćwiczenia – wykonywane regularnie i przez kilka miesięcy, mogą przynieść doskonałe efekty. Pozytywnie wpływa na ukrwienie i rozciągnięcie ciał jamistych, dzięki czemu Twój penis nie tylko powiększy się (o 2-3 centymetry), ale również stanie się bardziej efektywny. Ćwiczenia poprawią jakość Twojej erekcji, co będzie miało znaczący wpływ na Twoje doznania seksualne.

Do najpopularniejszych ćwiczeń należą:

Średnia długość penisa w Polsce

Trudno określić średnią wielkość Polaków. Różne badania pokazują różne wyniki. Uważa się jednak, że średnia długość penisa w Polsce wynosi około 14,3 cm. Oczywiście Polacy lubią napompować swoje długości. Zostało tu przeprowadzone badanie, które również składało się z ankiety wśród naszych obywateli, jak można się domyślić słusznie, wynik był znacznie wyższy niż wspomniane 14 cm. Wynik ten wyniósł pełne 17,3 cm, jak widać to spora hipokryzja. Na przykład wystarczy wejść na to forum, aby zobaczyć, jak wysokie są wyniki. Jeśli więc masz penisa powyżej 14 cm, jesteś już lepszy niż połowa Polaków, więc nie myśl, że masz małego penisa. Polacy bardzo dużo oczekują od swojego wzrostu i trzeba dodać, że nie jest on tak ważny jak im się wydaje.

Czego od nas oczekujesz?

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad