Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Szukasz sposobów, aby mieć więcej pamięci na zdjęciach Google?

Jeśli pytacie mnie o najlepszą alternatywę dla Zdjęć Google, to musi być jasne – nic nie będzie tak wszechstronne i uniwersalne jak usługa Google, więc wybierając inną aplikację będziecie musieli pogodzić się z utratą niektórych funkcji. Najpierw przychodzi mi na myśl OneDrive Microsoftu, który ma naprawdę atrakcyjną cenę (29,90 zł/mies. za 1 TB z aplikacjami Office), ale sekcja do zarządzania i przeglądania zdjęć nie pozwala na tak wygodne wyszukiwanie (z wykorzystaniem sztucznej inteligencji rozpoznaje zawartość zdjęcia) lub edycji bez użycia zewnętrznych narzędzi.

Podręcznik użytkownika Zdjęć Google od A do Z

Jak zwiększyć ilość miejsca w chmurze Google?

Aby zwiększyć ilość wolnego miejsca na Dysku Google, możesz:

  • skompresować zdjęcia do ich oryginalnego formatu
  • niepotrzebne zdjęcia/niechciane pliki lub e-maile z dużymi załącznikami
  • )

  • Przejdź z bezpłatnego konta Google na Google Workspace
  • Uzyskaj więcej miejsca w Google One

Jak mogę przenieść zdjęcia z Dysku Google do Google pobierz lub prześlij zdjęcia?

Chmura to rodzaj usługi internetowej, która umożliwia gromadzenie danych na wirtualnych dyskach, takich jak Dysk Google. Twoje zdjęcia, filmy i dokumenty mogą być przechowywane w jednym miejscu i dostępne na wielu Twoich urządzeniach. Jeśli posprzątasz tę wirtualną przestrzeń, przenieś kilka zdjęć do Zdjęć Google. Zaloguj się na Dysku Google i kliknij Prześlij u góry ekranu. Wybierz, co chcesz odwrócić i gotowe!

Dysk lokalny lub aplikacja do zdjęć

Niestety nadal jest problem, a może tylko czasami dylemat, gdzie zapisać liczbę tak szybko zrobionych zdjęć i jak je zdobyć bliżej nich. W telefonie prędzej czy później zabraknie pamięci. Pozostaje również pytanie, co ze zdjęciami w telefonie, gdy czas się skończy? Możesz kopiować zdjęcia na komputer lub dyski zewnętrzne, ale nie jest to wygodne rozwiązanie. Ponadto bardzo trudno jest szybko uzyskać dostęp do tych zdjęć. I na koniec wciąż pojawia się to samo pytanie… Co zrobić, gdy dysk twardy jest pełny lub wygasa?

Innym rozwiązaniem jest przechowywanie zdjęć w tzw.

chmurze, czyli na serwerach firm oferujących takie usługi. Ostatecznie podobne pytania pojawiają się tutaj w odniesieniu do dostępnej przestrzeni, a często także kwestii bezpieczeństwa i prywatności podczas korzystania z takich rozwiązań. I choć nie wydaje mi się, aby istniała jednoznaczna odpowiedź, które rozwiązanie jest lepsze (głównie pod względem bezpieczeństwa), to zdecydowanie skłaniam się ku przesyłaniu zdjęć do chmury. Mówiąc dokładniej, rozwiązaniem, które wybrałem, jest aplikacja Zdjęcia Google. Kwota świadczeń i brak utrzymania tej usługi jest tak duża, że ​​jest to dla mnie oczywistość. Nie chcę tu nikogo przekonywać, każdy musi sam ocenić korzyści i zagrożenia obu rozwiązań. Chcę tylko pokazać, o co mi chodzi i jak Zdjęcia Google ułatwiają mi dostęp do moich zdjęć.

Bezpłatne Zdjęcia Google — jak to działa?

A może… piksel? Nie, to nie jest szalone. Mam na myśli na przykład pierwszą generację, w której tylko od czasu do czasu przesyłałeś swoje zdjęcia do chmury Google. Istnieją aplikacje, które umożliwiają łatwe przesyłanie plików między smartfonami, jak np B. FolderSync, który jest całkowicie darmowy.

Zdjęcia Google z nowym wyglądem. Kolejny krok we właściwym kierunku (tixabb_7)

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines de afiliación y para mostrarte publicidad relacionada con sus preferencias en base a un perfil elaborado a partir de tus hábitos de navegación. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Więcej informacji
Privacidad