Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Vider info co to za strona

Black Bird

Black Bird jest oparty na autobiograficznej książce In with the Devil: a Fallen Hero, a Serial A Killer oraz Niebezpieczny list z żądaniem okupu autorstwa Jamesa Keene’a i Hillela Levina. Chodzi o handlarza narkotyków, Jamesa Keene, któremu grozi 10 lat więzienia i ma szansę wyjść wcześniej, jeśli będzie współpracował z FBI. Uważa się, że uzyskał przyznanie się od dziewcząt i żon seryjnego mordercy Larry’ego Halla.

Czy Vider.info jest bezpieczne?

Popularność największych dostępnych stron internetowych pozwala nam znaleźć wiele seriali i oglądać kina bez wychodzenia z domu, korzystając z drogich pakietów, które pozwalają obejrzeć film jedynie w cenie czasem trzymiesięcznego abonamentu na platformę.

Witryna Vider.info nie jest wystarczająco popularna, aby ktokolwiek mógł w pełni zaufać tej platformie, rodzi wiele pytań dotyczących bezpieczeństwa witryny Vider.info. Nie znamy dobrze serwisu, na który podajemy adres e-mail i nazwisko, takich informacji szukamy od ręki.

Oto zestawienie:

  • Obiektywy AR: dwa obiektywy AR do celów drużynowych, ujęć o tematyce piłkarskiej i nie tylko!
  • Soczewki do gier: dwie soczewki do gier, które pozwalają użytkownikom zmienić się w legendy piłki nożnej i spróbować strzelić gola lub sprawdzić, ile razy uda im się wycelować piłkę!
  • Naklejki piłkarskie: Nowy pakiet naklejek zawiera obrazy i żargon związane z piłką nożną w języku angielskim i 18 innych językach!
  • Kanały sportowe: Oglądaj kilkanaście różnych kanałów sportowych, aby być na bieżąco z najnowszymi historiami i najświeższymi wiadomościami!
  • Prognozy meczów Chatbota: graj na czacie prywatnym i grupowym. Prognozy wyników meczów są publikowane w światowych i krajowych rankingach, z ekscytującymi nagrodami do wygrania, a także innymi nagrodami zależnymi od regionu użytkownika.

Zgadza się, nie pozwolimy ci grać samemu! Możesz zaprosić znajomych do wspólnej gry i przewidywać wyniki na czacie prywatnym lub grupowym oraz z fanami z całego świata! To tak proste, jak kopnięcie szeroko otwartej bramy! 1) Otwórz chatbota Challenge 2) Zacznij grać 3) Zaproś znajomych 4) Wygraj!

Vider – co to jest?

Jak łatwo zauważyć na wstępie, Vider.info to platforma streamingowa, na której można oglądać seriale, filmy i inne krótsze klipy. Podobnie jak bardziej znany CDA. Statystyki z 2020 roku wskazują, że Vider.info odnotował gwałtowny wzrost liczby odsłon. Jedną z jego mocnych stron jest to, że Vider jest wolny.

Zobacz: Platforma Zalukaj – sprawdzamy opinie użytkowników

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad