Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Wizyty na YouTube na zawsze w jednym filmie

Konserwator, sachant déjà que vous devez faire pour rendre votre chaîne YouTube, vous vous montrons les étapes pour gagner de l’argent sur YouTube. Undensirable, il est necessaire que vous soyez clair sur ces concept avant:

  • Publiczność: il s’agit of people aux les information que vous publiez sont destinées, que vous devez devez dvenéfin Vous devez prendre en compte le sex, l’âge et meme le pays des personnes à qui vous dirigez ves informacje.
  • Zarabianie: komórka oznacza autoryzację YouTube do umieszczania reklam w filmach, dzięki czemu pomaga realizować korzyści. En monétisant, vous garantissez que all le content que vous publiez est le vôtre. Cependant, pour gagner de l’argent, vous devez remplir les wymagane warunki pour monétiser une chaine.
  • Google AdSense: Jest to aplikacja Google, która umożliwia umieszczanie reklam w filmach i zarabianie na wszystkim.
  • Analityka: To wszystko, czego potrzebujemy, aby pliki do głosowania były popularne i opłacalne.

Drugie prawo Internetu: sztuka obrażania

Weźmy do dyskusji przykład z bardziej tradycyjnego podwórka. Załóżmy, że zapomnieliśmy o sobie, był moment zaćmienia, chwila nieuwagi, zły dzień, zła pogoda za oknem i postanowiliśmy anonimowo oczernić na forum dyskusyjnym dentystę, który prowadzi konkurencyjny do naszego gabinet dentystyczny. Załóżmy, że dentystka jakimś cudem zdobyła to stanowisko i jako osoba znana z małostkowości była bardzo zirytowana często cytowanymi przez nas określeniami określającymi jej praktykę, takimi jak „zez”, „całkowicie nieprofesjonalny” i „wytrych”. podnieść ich narzędzia z podłogi».

Normalnie radziłbym swojemu dentyście wytoczyć proces cywilny w związku z tzw.

spotyka się z bardzo skomplikowaną i niekomfortową sytuacją, gdy jedyne, co wie o autorze wypowiedzi na forum, to fakt, że zarejestrował się jako „Przyjazny”.Obecnie prawo nie przewiduje łatwego sposobu walki z tego typu sytuacjami poprzez postępowanie cywilne. Nie chcę wchodzić w szczegóły, bo nie chcę, żeby ten tekst był zbyt długi, ale są decyzje, które uznają, że publikacja jest odniesienie do dzieła może oznaczać jego publikację. W zależności od okoliczności każdego przypadku może dojść do naruszenia praw autorskich. Jeśli chcecie, żebym napisała osobny wpis o tych wyrokach, dajcie znać!

«Aby uznać, że korzystanie zostało dokonane na podstawie art. 50 ustawy o prawie autorskim, wystarczy ustawić link powodujący odtworzenie utworu. (Wyrok SN w Warszawie Odwołanie – I Izba Cywilna z dnia 7 maja 2014 r. IACa 1663/13)

Treść:

  • Struktura zestawień w statystykach w YouTube Studio Du )
  • Ograniczenia YouTube Analytics
  • Podsumowanie

Ogólnie rzecz biorąc, po przejściu na stronę statystyk YouTube raporty są podzielone na 5 sekcji:

TubeBuddy

)

Rozszerzenie TubeBuddy jest jednym z lepszych narzędzi analitycznych do SEO wideo i sprawdzania tagów w innych filmach. Możesz analizować filmy innych osób i zobaczyć, co warto dodać do metadanych swojego filmu. Jest to narzędzie do umieszczania filmów i SEO w YouTube.

VidIQ to kolejna wtyczka wideo SEO i portal edukacyjny, który oferuje samouczki wideo i analizy dla Twojego kanału YouTube. Podobnie jak TubeBuddy, VidIQ ma rozszerzenie Google Chrome i Firefox, które pozwala użytkownikom analizować dane i oceniać filmy na YT.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad