Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

YouTube Pobierz Chrome Reddit Extension

Jeśli nie chcesz pobierać specjalnego oprogramowania, lepiej skorzystać z usługi sieciowej. Oprócz tego możesz go również używać do pobierania nieograniczonej liczby filmów Reddit w maksymalnej jakości. RedditSave to idealna strona do tego, a także bardzo łatwa w użyciu.

Oto jak to zrobić:

5 najlepszych rozszerzeń Chrome do pobierania filmów z YouTube

YouTube obsługuje różne źródła wideo. Jednak nie zapewnia użytkownikom funkcji pobierania, co jest bardzo niewygodne dla tych, którzy muszą pobierać filmy z YouTube do użytku osobistego. Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele rozszerzeń programu do pobierania wideo YouTube dla Chrome, zaprojektowanych specjalnie do tego celu!

Pierwszym rozszerzeniem Chrome do pobierania filmów z YouTube, które zamierzamy wprowadzić, jest Addoncrop, narzędzie, które pod każdym względem może zaspokoić potrzeby miliardów użytkowników YouTube na całym świecie. Dzięki temu rozszerzeniu do pobierania filmów z YouTube możesz w prosty sposób pobierać filmy z YouTube i zapisywać je w różnych jakościach wideo, takich jak 1080P, 720P, 480P, 360P itp.

Dlaczego warto wybrać rozszerzenie Chrome Reddit Video Downloader

Jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem Reddit i chcesz pobierać setki plików dziennie, nie możesz tego zrobić za pomocą programów do pobierania online, chociaż oprogramowanie może obsłużyć wiele pobrań, ponieważ za każdym razem, gdy chcesz go pobrać, musisz skopiować i wkleić łącze do każdego pliku.

W takich przypadkach przedstawiamy tutaj RVDL – Reddit Chrome Extension, które umożliwia użytkownikom pobieranie plików poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy dowolnego pliku z Reddit i natychmiastowe zapisywanie ich na komputerze bez konieczności ich kopiowania i wklejania.

Jeśli jesteś użytkownikiem komputera PC, zalecamy zainstalowanie rozszerzenia RVDL Chrome, nawet jeśli nie jesteś zaawansowanym użytkownikiem, ponieważ jest ono zintegrowane z kliknięciem prawym przyciskiem przeglądarki, więc zawsze, gdy uznasz, że pliki są przydatne i zdecyduj się pobrać i zapisać je na swoim komputerze w ciągu kilku sekund. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszym rozszerzeniem, podziel się nimi w sekcji komentarzy, a my możemy zaktualizować wtyczkę, naprawiając błędy lub błędy tak szybko, jak to możliwe.

Online Download Manager

Online Download Manager to nie tylko downloader wideo, ale także daje możliwość pobierania zdjęć, audio, plików i plików w innych formatach. Jeśli szukasz wszechstronnej aplikacji do pobierania, zdecydowanie powinieneś rozważyć Online Download Manager, ponieważ jest to jedno z najbardziej bogatych w funkcje rozszerzeń. Otrzymujesz opcje, takie jak pobieranie wielu plików, pobieranie we wszystkich rozmiarach i wymiarach, wyszukiwanie określonego filmu, automatyczne przesyłanie na dysk Google, sortowanie, motywy itp.

Za dodatkowe 3 USD miesięcznie otrzymujesz funkcje Premium jak pobieranie w 4K, kontroluj liczbę jednoczesnych pobrań, wbudowany odtwarzacz multimedialny, przełączaj pobieranie na wideo z najlepszych witryn, takich jak Twitter, Reddit itp. I więcej.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad