Saltar al contenido
Meterac pytania i odpowiedzi

Że nie możesz dostać się na YouTube?

Tym razem publikujemy zasadniczo nieocenzurowany, choć nieco zredagowany post przesłany do nas przez Mateusza. Jeśli masz jakieś pytania / być może coś jest dla Ciebie niejasne co do całego «wydarzenia» – pisz w komentarzach

17 stycznia 2022 roku około godziny 17:20 włamano się na moje konto Google. Ktoś:

całkowity czas oglądania w YouTube

czas oglądania jest dostępny zarówno na iOS, jak i Androida. Upewnij się, że używasz najnowszej wersji aplikacji YouTube. Ta funkcja nie jest (jeszcze) dostępna w internetowej wersji YouTube.

Otwórz aplikację YouTube i dotknij ikony swojego profilu w prawym górnym rogu. Na ekranie konta powinna być widoczna opcja Czas oglądania.

Najpierw treść, potem pieniądze

Zasady współpracy z YouTube są bardzo jasne: przesyłaj oryginalne filmy, do których masz pełne prawa autorskie; Twórz ciekawe treści na temat, który Cię interesuje; Słuchaj swoich fanów i reaguj na ich potrzeby. Nie staraj się osiągać zysków, ponieważ musisz wykazać się determinacją, aby je osiągnąć. Niedawno zmieniona polityka finansowa YouTube znacznie zwiększyła wymagania dla twórców. Aby zacząć zarabiać, musisz mieć co najmniej 1000 fanów swojego kanału i ponad 4000 godzin czasu oglądania w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W teorii powinno to zmusić autorów do cięższej pracy nad jakością materiałów. Jak zwykle praktyka była trochę inna niż zakładano: celebryci z YouTube’a zyskali jeszcze większą popularność, a mali YouTuberzy stracili źródło utrzymania. Właściwie źródło, bo duże pieniądze zaczynają się od kilku milionów wyświetleń.

Wielu YouTuberów, zwłaszcza początkujących, zwraca się do programu partnerskiego YouTube o nazwie AdSense jako źródła dochodu. Po podłączeniu właściciel wideo zgadza się nie wyświetlać żadnych reklam w swoich produkcjach. Ma wybór gdzie i jakie reklamy się pojawiają, a zyski czerpie z ilości wyświetleń lub kliknięć w sponsorowany materiał. Niestety wbrew oczekiwaniom nie są to kokosy.

YouTube na Androida może otrzymać długo oczekiwaną funkcję

Możliwe, że wspomniana wcześniej wada zostanie wkrótce naprawiona. Jak donosi 9to5Google, powołując się na zmiany w kodzie aplikacji, Google prawdopodobnie pracuje nad wdrożeniem funkcji odtwarzania w pętli.

Nie musisz już zawracać sobie głowy tworzeniem listy odtwarzania dla utworu. Wystarczy, że użytkownik wybierze odpowiednią opcję w menu w aplikacji YouTube, podobnie jak w przypadku desktopowej wersji serwisu.

Nowe funkcje YouTube na urządzenia mobilne i komputery

Prawdopodobnie najważniejszą nową funkcją jest precyzyjne wyszukiwanie na urządzeniach mobilnych. Dlaczego jest? Zasadniczo na rozszerzonym przewijaniu. W ten sposób możesz wybrać dokładny moment filmu klatka po klatce. Stuknij dwukrotnie, aby szybko pominąć cały rozdział w filmie. To zmiany, na które czekaliśmy od lat.

zdjęcie. Google

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Más información
Privacidad